Na Skrzydłach Sukcesu: Asystent Zarządu w Porcie Lotniczym Łódź

Stanowisko

Asystent/ka Biura Zarządu

Miejsce wykonywania pracy

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.

Opis oferty

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. to nieustannie rozwijający się port komunikacyjny położony w centralnej części Polski.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Asystenta/ki Biura Zarządu
Jeśli łatwo nawiązujesz relacje, lubisz wyzwania i wiesz jak kreować pozytywny wizerunek naszej firmy
– to jest stanowisko dla Ciebie.

Opis stanowiska, zakres obowiązków

– bieżąca organizacja pracy Biura Zarządu,
– osobista i telefoniczna obsługa interesantów, w tym również w języku angielskim,
– obsługa posiedzeń Zarządu, w tym przygotowanie, protokołowanie spotkań oraz archiwizacja dokumentacji,
– obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, jej ewidencjonowanie i nadzór nad obiegiem,
– przygotowywanie pism i dokumentacji, również w języku angielskim,
– elektroniczne i papierowe archiwizowanie dokumentów, ich zabezpieczanie i porządkowanie,
– prowadzenie terminarza spotkań członków Zarządu oraz obsługa i koordynacja spotkań,
– dbałość o prawidłowy obieg informacji, dokumentów oraz właściwą współpracę Biura Zarządu z innymi działami Spółki.

Wymagania od kandydata

– wykształcenie minimum średnie, studia w toku – mile widziane na kierunku prawo i administracja,
– bardzo dobrą znajomość obsługi Microsoft Office oraz urządzeń biurowych,
– doskonałe umiejętności organizacyjne, umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania pracy, ustalania priorytetów,
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie FCE / B2,
– umiejętność redagowania oficjalnych pism,
– wysoką kulturę osobistą,
– znajomość podstawowych reguł rządzących etykietą biznesu,
– umiejętność swobodnej komunikacji i pracy pod presją czasu,
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub związane z pracą z klientem,
– dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferowane warunki

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia,
– opiekę medyczną z możliwością zakupu pakietów dla rodzin,
– dofinansowanie kart sportowych,
– ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagane dokumenty do przesłania

Jeśli jesteś zainteresowany poszybowaniem w kierunku nowych wyzwań prześlij swoje CV oraz list motywacyjny:
do dnia 8 maja 2024 roku (nie później, gdyż po tym terminie Twoja aplikacja nie będzie rozpatrywana):
– drogą elektroniczną na adres e-mail: rekrutacja@lodz-airport.pl
z dopiskiem w tytule maila „Dotyczy naboru – Asystent/ka Biura Zarządu” lub
– pocztą na adres: Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o., ul. Gen. S. Maczka 35, 94-328 Łódź
z dopiskiem „Dotyczy naboru – Asystent/ka Biura Zarządu” lub
– w Sekretariacie Biura Portu, Terminal Pasażerski, Łódź, ul. Gen. S. Maczka 35
z dopiskiem „Dotyczy naboru – Asystent/ka Biura Zarządu”

Oferta ważna do 30/04/2024