Praca na tacy podana

Stanowisko

Kelner/ Barman

Miejsce wykonywania pracy

DOUBLETREE by HILTON ul. Łąkowa 29 ŁÓDŹ

Opis stanowiska, zakres obowiązków

Czym będziesz się zajmować?

  • Obsługą kelnerską/barmańską zgodną z naszymi standardami i zasadami savoir-vivre
  • Dbałością o wysoki standard obsługi Gości
  • Dbałością o czystość sali i estetykę miejsca pracy
  • Współpracą z innymi działami w hotelu

Wymagania od kandydata

  • Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dyscyplinę w zachowaniu czystości i higieny pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Życzliwość – nasz hotel to miejsce równych szans i warunków. Szanujemy wszystkich i oczekujemy tego samego od Ciebie

Oferowane warunki

  • Przyjazną atmosferę pracy w jednym z największych obiektów konferencyjno-eventowych w Polsce Centralnej
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Szkolenia i spotkania integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Darmowy parking

Wymagane dokumenty do przesłania

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres: praca@filmhotel.pl

Administratorem danych osobowych jest Film Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Film Hotel Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Łąkowej 29, jej spółki zależne lub stowarzyszone, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w tym ewentualnych przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.

Oferta ważna do 30/04/2024