Praca dla Specjalisty ds. Social Media – Dołącz do Naszej Marki!

Stanowisko

Specjalista ds. social media

Miejsce wykonywania pracy

SEVEN Event Group ul. Wyszyńskiego 72/6 94-047 Łódź, cała Polska

Opis stanowiska, zakres obowiązków

  • Opracowujesz plan działań w mediach społecznościowych, uwzględniając nasze cele biznesowe;
  • Tworzysz strategie medialne i kampanie reklamowe dopasowane do potrzeb i preferencji grupy docelowej;
  • Analizujesz i raportujesz wyniki działań marketingowych (zasięg, zaangażowanie, ROI i innych);
  • Odpowiadasz za strategię content marketingową – zarządzasz profilami społecznościowymi i dbasz o jakość tworzonych treści;
  • Monitorujesz trendy i nowinki w mediach społecznościowych, aby na bieżąco dostosowywać strategię i działania do potrzeb rynku;
  • Zarządzasz wizerunkiem firmy w przestrzeni internetowej – reagujesz na negatywne komentarze i sytuacje, dbając o nasz pozytywny wizerunek;
  • Budujesz społeczność – zwiększasz zaangażowanie i lojalność użytkowników odpowiadając na ich komentarze czy organizując konkursy i akcje promocyjne.
  • Współpracujesz z zespołem – wszystkie nasze kroki muszą być przemyślane!

Wymagania od kandydata

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi, w tworzeniu strategii medialnych oraz kampanii reklamowych dla marek – opowiedz nam o swoich osiągnięciach!
  • Masz dużą wiedzę na temat poszczególnych platform społecznościowych, a w Internecie czujesz się jak ryba w wodzie.
  • Digital marketing masz w małym palcu – jesteś jak Internetowy ninja!
  • Cechuje Cię duże poczucie estetyki, dzięki czemu tworzysz angażujący i atrakcyjny content.
  • Copywriting to Twoja mocna strona – słowa mają dużą moc.
  • Masz kreatywną duszę i ścisły umysł – doceniamy wszechstronność!
  • Potrafisz i korzystasz z takich narzędzi jak Canva, CupCut, Buffer, Everypost i innych usprawniających pracę w social mediach.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym plusem.

Oferowane warunki

  • Prowizje i przejrzyste zasady- jeśli firma zarabia, to i Ty zarabiasz;
  • Premia za ciekawe realizacje i duże zaangażowanie;
  • Wyjazdy wakacyjne i fajne plusy na zorganizowany urlop;
  • Nie oszczędzamy – inwestujemy w porządny sprzęt do naszych realizacji;
  • Niepowtarzalność prowadzonych projektów i dobra zabawa;
  • Możliwość rozwoju swoich pasji i zainteresowań;
  • Szkolimy się, zdobywamy wiedzę, dbamy o rozwój – nie stoimy w miejscu;
  • Wydarzenia, eventy, imprezy i spotkania integracyjne – to robimy na MAXa!
  • Pracujemy ze znanymi markami – tu zaczyna się przygoda;
  • Samochody, komputery, telefony to tylko dodatki do całości;
  • Realizację projektów traktujemy jako wspólne osiąganie celów – gramy zespołowo!

Wymagane dokumenty do przesłania

Osoby zainteresowanie prosimy o przesłanie CV oraz opcjonalnie listu motywacyjnego na biuro@seven-event.pl. W tytule maila prosimy zawrzeć stanowisko, na które aplikujesz.

Oferta ważna do 30/04/2024